Sessiz Ev Full İzle

Başlığı Neden Böyle Yazdım ? , Niçin Yazdım , Nasıl Yazdım !. Bunu İzahe Gerek yok.. Klavyenin tuşlarına bastım ve yazdım.. Yazmışsam yazmışımdır.  Yazmamışsam yazmamışımdır!.. Sahii kim  yazdı ulan bu başlığı :D ..

 

Neyse Daha fazla saçmalamadan konuya dönelim. Sessiz ev full izle filmi 21 Haziran’da vizyona girecek olan muhteşem bir korku filmidir.  Başlıkta ki amacım , biraz msessiz-ev-full-izleizah ve biraz da filmin korku ve gerilim boyutunu anlatmaktı. Yıl 2013 olmuş korku filmlerinden eskisi gibi korkulmuyor çünkü eski efektler bilindik şeyler hep yapmacık geliyor, gerçekçi olmuyor..

Filmden biraz bahsedelim..Sessiz ev.. Adından da anlaşılacağı gibi çok sessiz bir film sizleri bekliyor. Peki  bu sessizlik ?.. evet sizin de düşündüğünüz şey.. GERİLİM !!.. Bir film ne kadar sessiz olursa o kadar gerilirsiniz arkadaşlar.  Sessiz ev Türkçe dublaj full izle filminin bu kadar gerçekçi ve gerilim dolu olmasının sebebi amatör bir kamerayla çekilmiş gibi TIPKI karadedeler olayı veya paranormal activity diyebiliriz. Bir de tabiki filmin konusunun gerçekten yaşanmış olması safsatası var.. Doğru mudur yoksa film daha çok izlensin diye uydurulmuş mudur bilinmez. Ama böyle bir şey var işte..

Filmin konusundan ileriki makalelerimde daha çok bahsedicem . Filmden kareler , fragmanlar videlar vs yayınlayacam.  Siz beni ve blogumu ve sitemi takip etmeye devam edin..

 

Benim en sevdiğim film türü korkudur. Çünkü asla ve asla bir korku filmi sıkıcı olmaz. Örneğin macera filmleri bi yerde kopar sıkar ve izlemek istemezsin ancak korku filmlerin her anı dolu dolu olduğu için böyle bir şey mümkün olmayacaktır.Sessiz evfilmi sizleri gerilimin ve korkunun en uç noktasına çıkaracaktır..

Neyse konumuza dönmek gerekirse, bu hafta vizyona girecek sessiz ev için geri sayım başladı. Film yarın değil bir sonraki gün yani cuma günü sinemaseverler ile buluşuyor. Sessiz ev full izle filmi bizleri bekliyor.. Film hakkında kısa bir bilgi yani özet geçeyim ben :) . Sarah adın da bir kız var , bu kız amcası ve babası kafa dinlemek için yazlık evlerine gidiyor. Ancak kafa dinlemek istersen kafayı yiyecekleri hiç akıllarına gelmiyor. Ev de ilk günler de herşey normal ken sonradan garip garip sesler olaylar vs olmaya başlıyor. Sarah adın daki bu kız sonunda delirme noktasına geliyor. Acaba evde onlardan başka kim var ve sarahtan ne istiyor ?

Korku filmi sevenler için vazgeçilmez bir film olacağa benziyor. Sessiz ev türkçe dublaj izle21 haziran cuma günü sizlerle buluşuyor sakın gitmeyi ihmtal etmeyin:)..

 

 

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s